Belasá invázia do Záhrebu

1-dňový autobusový výjazd do Záhrebu

Termín: 1.11. 2015
50€/60€

O projekte Verní Slovanu On Tour

V sezóne 2012/2013 začal klub HC Slovan Bratislava svoje nové pôsobenie v druhej najlepšej lige sveta KHL. Od začiatku sezóny bolo jasné, že v KHL to bude iné divadlo na aké sme boli v nudnej slovenskej extralige zvyknutí. Bojovnosť belasých spolu s atraktivitou súperov spôsobila, že zápasy HC Slovan sú pravidelne vypredané a záujem o ne vysoko prevyšuje kapacitné možnosti zimného štadióna. Eufóriu ktorá zavládla medzi fanúšikmi je cítiť aj vo zvýšenom záujme aj o zápasy za hranicami našej republiky. Dôkazom toho boli aj tisíce fanúšikov v Prahe.

Fanklub Verní Slovanu v extralige zorganizoval desiatky výjazdov na klziská súperov. Boli zápasy kde sme dokázali vypraviť stovky fanúšikov. V KHL sú vzdialenosti väčšie, ale o to väčšia je naša chuť organizovať pre vás výjazdy do miest ako Moskva, či Petrohrad.

Projekt Verní Slovanu On Tour je určený pre všetkých fanúšikov Slovana, ktorí majú chuť podporiť svoj tím aj stovky až tisíce kilometrov od svojho rodného mesta. Už teraz vám vo vlastnej réžii, ďalej v spolupráci s CK Romantics a leteckou spoločnosťou Samair prinášame niekoľko možností ako vycestovať za Slovanom.

Do budúcej sezóny sme si dali záväzok, že pre vás pripravíme kompletnú ponuku ako celotýždňových tripov, tak aj výjazdov na jednotlivé zápasy. Nevynecháme ani letné prípravné zápasy. Bude len na vás čo si z našej ponuky vyberiete.

Tešíme sa na vás na štadiónoch našich súperov.